Hello - English Private Lessons
Hello - English Private Lessons
Nauka języka angielskiego

Krasińskiego 2A, Tczew
Telefon: +48 501 196 784
Email: hello@teacher.pl (preferowany)

Wyjazdy

  • Każdy uczeń, jeśli tylko zdobędzie elementarny poziom znajomości języka, ma niepowtarzalną okazję do letniego lub zimowego WYJAZDU JĘZYKOWO-TURYSTYCZNEGO lub językowego do Anglii, Szkocji, Irlandii,USA, Australii i innych krajów anglojęzycznych wraz ze swoim NAUCZYCIELEM (Krystianem, który jednocześnie jest też osobistym przewodnikiem…), dająca wspaniałą okazję do praktycznego sprawdzenia nabytych podczas roku szkolnego umiejętności językowych, nawiązania przyjaźni, poznania ciekawych ludzi z różnych krajów, kultury, zwyczajów, ciekawych miejsc oraz zafascynowania się językiem angielskim w jego naturalnym.
  • Wyjazdy odbywają zwykle dwa razy do roku: najczęsciej w czasie wakacji letnich, ferii zimowych lub długiego weekendu majowego i trwają od 8 do 16 dni.
  • Co dwa lata odbywają się wyprawy poza Europę przeznaczone dla uczniów w wieku od 17-18 lat.
  • Liczba uczestników wyjazdu zwykle nie przekracza 12 osób, dzięki czemu wyjazd taki jest bardzo kameralny. Nauczyciel/opiekun jest w stanie poświęcić dużo czasu każdemu uczestnikowi. Mimo tak kameralnej grupy, obecny jest również drugi opiekun, co daje maksymalną opiekę i poczucie bezpieczeństwa.
  • Podczas całego wyjazdu nauczyciel mówi do uczestników po angielsku. Uczestnicy codziennie otrzymują program dnia oraz zadania do wykonania w j.angielskim. W ciagu całego dnia musza m.in. rozmawiać z recepcjonistami, pracownikami hostelu, właścicielami restauracji, pracownikami kuchni, przewodnikami w muzeach, galeriach, policjantami, kierowcami itd. Uczestnicy również biorą udział w rozmowach i dyskusjach na tematy kulturalno-historyczno-geograficzne od rana do wieczora a po skończonym dniu dzielą się wrażeniami ustnie i pisemnie wypełniają ankiety oraz piszą krókie teksty/recenzje. 😀
  • Warunkiem udziału w wyjeździe jest nie tylko wiek i poziom znajomości języka, lecz również dojrzałość i gotowość do spędzenia od kilku do kilkunastu dni z dala od domu.
  • Uczniowie biorący udział w WYJAZDACH posiadają dużą motywację do nauki języka – po prostu wiedzą, po co się uczą! 😉
  • Oprócz praktyki językowej i poszerzania wiedzy kulturowej, wyjazdy te są PEŁNE ZABAWY! Tworzymy wspaniały Dream Team – jedyną, unikalną i niepowtarzalną drużynę, z którą przeżywamy tysiące niezapomnianych przygód! 😀
Copyright © Hello - English Private Lessons 2013
Wykonanie strony internetowej: media you need