Hello - English Private Lessons
Hello - English Private Lessons
Nauka języka angielskiego

Krasińskiego 2A, Tczew
Telefon: +48 501 196 784
Email: hello@teacher.pl (preferowany)

Szkoła

 • HELLO nie jest zwykłą szkołą języka angielskiego. Dla nas każdy uczeń jest wyjątkowy: traktujemy go indywidualnie, personalnie. Rozmawiamy o tym, jakiej słucha muzyki, jakie czyta książki, dlaczego lubi filmy przygodowe. Rozmawiamy o jego życiu: dlaczego lubi lub nie cierpi szkoły, co nie podoba mu się w pani od matematyki czy historii, dlaczego uwielbia lub nie cierpi treningu pływania. Razem tworzymy rodzinę HELLO, do której po latach wraca się z przyjemnością… 😉  (niektórzy absolwenci kończą lub skończyli już studia, zakładają rodziny i wciąż mają kontakt z Krystianem…)
 • Każdy uczeń ma niepowtarzalną okazję do kompleksowej nauki OD PRZEDSZKOLA DO MATURY, dzięki czemu dziecko dobrze zna swojego nauczyciela a on dobrze zna Twoje dziecko. 😉
 • Na lekcji każdy czuje się swobodnie, jak w domu, co z kolei pozwala na otwarcie językowe. Tylko dobrze znając swego ucznia nauczyciel może odkryć najlepiej odpowiadającą mu metodę nauczania lub kombinację kilku i nawiązać z nim relację. W niektórych przypadkach potrzeba nawet kilku lat i dlatego właśnie tak niekorzystna dla dziecka jest częsta zmiana nauczyciela języka obcego.
 • W przeciwieństwie do szkół, które opierają metodykę i osiąganie wyników na descyplinie, stresie i samych wymaganiach, wierzymy, iż tylko poprzez stworzenie RELACJI  z uczniem możliwa jest prawdziwa nauka, wzbudzenie i podnoszenie motywacji oraz osiagnięcie sukcesu językowego.
 • Każdy rodzic ma STAŁY KONTAKT Z NAUCZYCIELEM, czyli Krystianem, który nad wszystkim czuwa, kontroluje, monituje: telefoniczny, mailowy, na facebooku. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem, wystarczy napisać. W ważniejszych sprawach możemy spotkać się osobiście i porozmawiać.
 • Bardzo często, oprócz pomocy i doradztwa językowego, rodzice liczyć mogą na pomoc pedagogiczno-wychowawaczą. Jeśli Twoje dziecko ma problemy z nauką, niechętnie przychodzi na lekcje – daj znać. Razem na pewno uda nam się znaleźć jakieś rozwiązanie. (Krystian jest nie tylko magistrem filologii angielskiej, lecz także pedagogiem)

Każdy uczeń ma możliwość:

 • nieustannej i ciągłej KORESPONDENCJI ze swoim nauczycielem – Krystianem –  w języku angielskim, osobiście oraz poprzez smsy, maile, facebook, dzięki czemu staje on naturalnym sposobem komunikacji,
 • korzystania z BIBLIOTEKI HELLO, z której może wypożyczyć książki w ciągu całego roku szkolnego oraz na wakacje, jak również CZYTELNI, w której znajdują się książki, czasopisma i prasa anglojęzyczna,
 • korzystania z bezpłatnej KAWY I HERBATY a latem również wody mineralnej (dotyczy to również rodziców i opieknunów),
 • uczestnictwa w dodatkowych okolicznościowych IMPREZACH z muzyką i tańcami organizowanych z okazji świąt brytyjskich i amerykańskich.

Szkoła HELLO posiada status Ośrodka Przedegzaminacyjnego Uniwersytetu Cambridge, dzięki czemu wszyscy uczniowie mają wyjątkową okazję do udziału w sesjach egzaminacyjnych trzy razy w roku, co świetnie przygotowuje ich do egzaminów takich jak KET, PETFCE czy CAE. Podczas tych sesji wszyscy uczniowie są testowani pod kątem rozumienia ze słyszenia, rozumienia tekstu czytanego, stosowania struktur gramatyczno-leksykalnych oraz pisania tekstów (każdy uczeń otrzymuje recenzję swojej pracy pisemnej, sprawdzonej przez egzaminatora z Uniwersytetu Cambridge, wraz z poradą co do dalszej pracy)

 • Jako, że co roku pojawia się zaledwie kilka-kilkanaście wolnych miejsc, radzimy zapisać swoje dziecko do HELLO jak najwcześniej, najlepiej z conajmniej rocznym wyprzedzeniem. Przed rozpoczęciem nauki, każdy uczeń zobowiązany jest napisać test kwalifikacyjny sprawdzający poziom znajomości języka. Z racji kameralnego charakteru szkoły, pierwszeństwo w przyjęciu mają osoby będące rodzeństwem lub krewnymi obecnych uczniów szkoły HELLO. Czasami jednak zdarza się, iż z różnych powodów organizacyjno-losowych uda się otrzymać miejsce ‚bez kolejki’, warto więc próbować! 😉
Copyright © Hello - English Private Lessons 2013
Wykonanie strony internetowej: media you need